Bluegrass

Představujeme vám značku Bluegrass, kterou jsme si vzali pod křídla BIKESTRIKE.COM. Bluegrass není na trhu žádnou novinkou a po sezoně 2012 se zaručeně dostala zase o něco více do podvědomí cyklistů, díky světovému teamu Morewood United Team. Tento team v čele s Mickem Hannahem a jeho sestrou Tracey zajížděli v sezoně stabilně do 10. místa na světovém poháru.
Sortiment značky Bluegrass tvoří chrániče a helmy. Veškeré své produkty vyvíjí ve spolupráci se svými sportovci, kteří je pak testují v nejtvrdších podmínkách, konkrétně na světových pohárech. Bluegrass také využívá zázemí a technologií své mateřské společnosti MET, která na cyklistickém trhu působí již několik let.
V nabídce Bluegrass naleznete klasické chrániče s ABS plasty nebo moderní chrániče, které používají D3O plast. D30 plast je za normálních podmínek ohebný a tvarovatelný, po nárazu ale ztvrdne jako kámen a ochrání vás stejně dobře, jako běžně používané plasty. Velikou výhodou je pak možnost srolovat chrániče a dát je například do batohu.

Jérôme Clementz - The Precepts of Enduro from Bluegrass Board on Vimeo.

Nesmíme zapomenout zmínit endurovou legendu Jérôme Clementz. Jérôme vyhrál již několik nejzásadnějších endurových závodů. Jeho agresivní styl jízdy by se neobešel bez skvěle padnoucích chráničů, které ve spolupráci s Bluegrass vyvinuli.
Prohlédněte si celý sortiment Bluegrass na stránkách BIKESTRIKE.COM. V případě zájmu si je můžete přijet vyzkoušet i do našeho kamenného shopu v Dobřejovicích.