ONE


Vše začalo u malé skupiny jezdců vedených společnou vášní k motocrossu. Věřili, že mohou spoustu věcí pro jezdce dělat lépe a tak v roce 1997 založili v San Diegu společnost ONE industries. Málo kdo ví, že jejich první produkty byly polepy na motorky, které během chvíle začaly používat světové teamy. Netrvalo dlouho a ONE začal dodávat špičkové motocrossové produkty po celém světě. V roce 2012 společnost vytvořila odnož ONE bike, která se zaměřila na horská kola.


Zatímco se společnost stále rozrůstá, filozofie a zaměření zůstávají stejné. Hlavním úkolem je vyrobit co nejlepší produkty pro jezdce. Motocross a Downhill jsou dva z nejtěžších sportů na světě. Proto lidé ve ONE strávili bezpočet hodin s těmi nejtalentovanějšími jezdci na tratích, na kopcích a při dalších testech v Design Lab, vrtali se v produktech a zlepšovali je do té doby, dokud nebyli naprosto spokojeni.


Produkty ONE nejsou jen o posouvání technologických hranic, ale jsou také o stylu, který je silný a unikátní. Proč? Protože ONE je přesvědčeno, že každý jezdec by měl vypadat co nejlépe, když stojí na pódiu při vyhlášení, v závodě nebo při tréninku.

O tom, že za ONE produkty nestojí jen tak někdo, dokazují zvučná jména jezdců. Mezi DH jezdci to jsou například: Gee, Rachel a Dan Athertonovi, Marc Beaumont, Jared Graves, Aaron Chase a mnoho dalších. V MX jsou to potom hvězdy jako: Ryan Villopoto, Jake Weimer, Kevin Windham, James Stewart, Justin Brayton.

Nabídka ONE bike je poměrně široká. Začíná spodní vrstvou, kde najdete kompresní oblečení s integrovanými chráničci v různých variantách. Dále si můžete vybrat z několika druhů chráničů. Nejširší nabídka je pak v oblečení. Vybere si každý, ať už oblečení na Enduro nebo čistě jen závodní komplety. Samozřejmě nechybí ani helmy, které jsou shodné s motocrossovými a v plánu jsou i MTB enduro helmy. A pro toho, kdo si značku oblíbí, je široká škála street oblečení a doplňků.Z této široké nabídky produktů od ONE bike si můžete přehledně vybírat na stránkách http://www.bikestrike.com, kde najdete i produktová videa k jednotlivým modelům.

ONE Industries - Justin Brayton Profile from ONE Industries on Vimeo.

2013 / ONE Industries BIKE from ONE Industries on Vimeo.


Všechna produktová videa si můžete prohlédnout i zde:


Intel Short from ONE Industries on Vimeo.

Exo Pads from ONE Industries on Vimeo.

Sector Glove from ONE Industries on Vimeo.

Atmosphere Soft Shell Jacket from ONE Industries on Vimeo.

Atmoshphere Glove from ONE Industries on Vimeo.

Alliance Jersey from ONE Industries on Vimeo.

Brigade jersey from ONE Industries on Vimeo.

Atmoshphere Windbreaker from ONE Industries on Vimeo.

Atmoshphere Windbreaker from ONE Industries on Vimeo.

Mission Short from ONE Industries on Vimeo.

Reactor short from ONE Industries on Vimeo.

Interval Jersey from ONE Industries on Vimeo.

Conflict from ONE Industries on Vimeo.

Defcon Jersey from ONE Industries on Vimeo.

Blaster Underlayer from ONE Industries on Vimeo.