MAXXIS plášť Assegai 29x2.6 WT 3CT EXO+ T.R. kevlar

MAXXIS plášť Assegai 29x2.6 WT 3CT EXO+ T.R. kevlar
Vaše cena s DPH1 799 Kč
Vaše cena bez DPH1 487 Kč
Kód00078189
VýrobceMaxxis
Záruka24 měsíců
Dostupnost:
Na dotaz
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Dobřejovicích:
na dotaz
Přepravní společností:
na dotaz

Nový plášť pod názvem Assegai. Na vývoji nového dezénu spolupracoval dokonce i Greg Minnaar, trojnásobný mistr světa ve sjezdu, trojnásobný celkový vítěz světového poháru a legenda tohoto sportu.
"Mou představou bylo navrhnout plášť, ve kterém se promítnou ikonické dezény značky Maxxis," říká Greg Minnaar. "Začal jsem uprostřed vzorku v kombinaci Minion DHF a Minion DHR II. Důvodem bylo, že DHF se dobře odvaluje a dává jistotu na tvrdém podkladu , zatáčkách, mokrých kořenech a kamenech. DHR II přidal rychlost a agresivitu při brzdění.
Později jsme přidali extra zuby, abychom získali lepší projev kola při zatížení a konzistentní pocit až k bočním výstupkem. Nemohu ani opomenout můj oblíbený plášť -Hgh Roller. Spolu s odborníky z Maxxisu jsme vytvořili propracované boční výstupky, které mají velmi podobnou charakteristiku jako originál. Ale s novou podporou jsou vynikající při řezání zatáček na plochém podkladu.
Nakonec jsem sebral výšku dezénu z Shorty. Jelikož jsou výstupky dobře podepřeny může se dodatečná výška zakousnout do podkladu při suchých a prašných podmínkách.

 

rozměr: 29x2.5

 

tubeless ready

 

barva: černá