Spouštíme nový e-shop

28.03.2017

Posledních několik měsíců jsme usilovně pracovali na jednom z projektů, který jsme právě spustili.  Jedná se o nový e-shop www.bikestrike.com, který nahrazuje dosavadní zastaralou verzi.

Nový e-shop BIKESTRIKE.COM  jde s dobou. Je v moderním designu, díky kterému se vám v něm bude pohodlně brouzdat i na vašem tabletu či chytrém telefonu. Nabízí jak námi dovážené značky, tak i běžné cyklistické zboží jako například duše, pláště, řetězy, atd. Umožňuje zaplatit za zboží platební kartou nebo rychlým bankovním převodem či paypalem.
 
Na e-shopu se bude stále pracovat, přibydou informace o jednotlivých produktech, videa a další podpůrné prvky e-shopu. Na jaře 2017 pro vás spustíme další novinku a tou bude test centrum kol Rock Machine.
 
Jsme na začátku. V elektronicé verzi našeho obchodu se určitě objeví nějaké chyby a nedostatky. Prosíme vás tedy o shovívavost, a když nějakou chybičku objevíte, budeme rádi, když nám ji oznámíte a my ji určitě co nejdříve vyladíme.
 
 Zároveň bychom Vás rádi pozvali do naší  kamenné prodejny, kdykoliv se u nás můžete zastavit a zboží si na vlastní oči prohlédnout a na vlastní ruce osahat ;-)

Těšíme se na vaši návštěvu!

BIKESTRIKE.COM TEAM